POWER-XTRA 23A SİZE 12V ALKALİNE PİL - 23A 12V KUMANDA PİLİ
21,41₺
Vergiler Hariç: 17,84₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: 23A 12V KUMANDA PİLİ
- SKU: 23A 12V KUMANDA PİLİ
Urun Detaylari
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | 23 A |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 50 mAh |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 10.3 mm |
| Yükseklik | 28.5 mm |
Etiketler:
POWER-XTRA 23A SİZE 12V ALKALİNE PİL - 23A 12V KUMANDA PİLİ
, 23A 12V KUMANDA PİLİ
, Şarj Edilemeyen Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.