TERM.BLK.5.08MM 5P 180C MALE BLACK CLOSED - 2EGTVC-5.08-05P-13-100AH
8,39₺
Vergiler Hariç: 7,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: 2EGTVC-5.08-05P-13-100AH
- SKU: 2EGTVC-5.08-05P-13-100AH
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | GOLTEN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EGTVC |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 5 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.5.08MM 5P 180C MALE BLACK CLOSED - 2EGTVC-5.08-05P-13-100AH
, 2EGTVC-5.08-05P-13-100AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.