VARISTOR DISC 14MM 510V 4.5KA 320VAC 410VDC THT - B72214S321K504
7,51₺
Vergiler Hariç: 6,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B72214S321K504
- SKU: B72214S321K504
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | EPCOS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | AdvanceD |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 14 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 459 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 510 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 561 V |
| Anma Akımı | 4.5 kA |
| Enerji | 84 J |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 320 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 420 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
VARISTOR DISC 14MM 510V 4.5KA 320VAC 410VDC THT - B72214S321K504
, B72214S321K504
, Devre
, Akım ve Gerilim Koruyucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.