VARISTOR (8063) 3225 220V 400A 140VAC 180VDC SMT - TVB7S221KR
15,10₺
Vergiler Hariç: 12,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TVB7S221KR
- SKU: TVB7S221KR
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TVB |
| Kılıf / Kasa | 3225 (8063 Metric) |
| Montaj Tipi | SMT |
| Gövde Boyutu | None |
| Pin Aralığı | None |
| Varistör Voltajı(Min) | 198 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 220 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 242 V |
| Anma Akımı | 400 A |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 140 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 180 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 8.00 mm |
| Genişlik | 6.30 mm |
| Yükseklik | 4.50 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
VARISTOR (8063) 3225 220V 400A 140VAC 180VDC SMT - TVB7S221KR
, TVB7S221KR
, Devre
, Akım ve Gerilim Koruyucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.