CABLE CONNECTOR 2PIN(1x2) 4.50MM 18AWG 110.10MM - CA160429008
10,87₺
Vergiler Hariç: 9,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CA160429008
- SKU: CA160429008
Ürün Detayları
| Kategori | Dikdörtgensel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | GENTLE |
| Paket Tipi | BUNCH |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CA160 |
| Konnektör Tipi | Socket To Wire Leads |
| Kablo Tipi | Individual |
| Kablo Terminali | Crimp |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Konnektör Pin Aralığı | 4.5 mm |
| Kablo Pin Aralığı | 4.5 mm |
| Kablo Uzunluğu | 110.1 mm |
| Kablo Rengi | White/Gray |
Etiketler:
CABLE CONNECTOR 2PIN(1x2) 4.50MM 18AWG 110.10MM - CA160429008
, CA160429008
, Kablo Takımları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.