SC/APC 9/125 SM SX 1,5M FO PIGTAIL - FO-0424ASX091,5
64,96₺
Vergiler Hariç: 54,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FO-0424ASX091,5
- SKU: FO-0424ASX091,5
Urun Detaylari
| Kategori | Fiber Optik Kablo Takımları |
| Üretici Firma | TTAF |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FO-0424A |
| Kablo Tipi | G657 A2 B2 |
| 1. Konnektörün Tipi | SC/APC Simplex |
| 2. Konnektörün Tipi | Cable |
| Fiber Tipi | 9 /125 |
| Kablo Çapı | 0.85 mm |
| Kablo Uzunluğu | 1.5 m |
| Yalıtım Rengi | Yellow |
Etiketler:
SC/APC 9/125 SM SX 1
, 5M FO PIGTAIL - FO-0424ASX091
, 5
, FO-0424ASX091
, 5
, Kablo Takımları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.