CABLE FLAT FLEXIBLE 28PIN 0.50mm 350mm WHITE - DS1057-03-5J28W4L83501B
25,61₺
Vergiler Hariç: 21,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1057-03-5J28W4L83501B
- SKU: DS1057-03-5J28W4L83501B
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1057-03 |
| Kablo Serisi | N/A |
| Kablo Tipi | FFC, FPC |
| Pin Sayısı | 28 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| İletken boyutu | 0.035x0.3 mm |
| Toplam Uzunluk | 350 mm |
| Bağlantı Stili | Top On Both Side |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | 60 V |
Etiketler:
CABLE FLAT FLEXIBLE 28PIN 0.50mm 350mm WHITE - DS1057-03-5J28W4L83501B
, DS1057-03-5J28W4L83501B
, Flat Flexible Kablolar ve Jumperlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.