TRANSISTOR DIS.5A 60V BP BJT BİPOLAR PNP LOW 3-PIN - ZXTP2012ZTA
17,07₺
Vergiler Hariç: 14,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZXTP2012ZTA
- SKU: ZXTP2012ZTA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | PNP |
| Akım | 4.3 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 60 V |
| Güç Tüketimi | 1.5 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.5A 60V BP BJT BİPOLAR PNP LOW 3-PIN - ZXTP2012ZTA
, ZXTP2012ZTA
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.