CABLE FLAT 8PIN 1.27MM WITH SOCKET - MOLEX-0923150816
141,95₺
Vergiler Hariç: 118,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-0923150816
- SKU: MOLEX-0923150816
Ürün Detayları
| Kategori | Dikdörtgensel Kablo Takımları |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Picoflex 92315 |
| Konnektör Tipi | Socket To Socket |
| Kablo Tipi | Flat |
| Kablo Terminali | IDC |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Konnektör Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Kablo Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Kablo Uzunluğu | 160 mm |
| Kablo Rengi | Gray |