TRANSISTOR DIS.600mA 40V NPN SOT23 EPITAXIAL SMT - MMBT2222A-HT
0,65₺
Vergiler Hariç: 0,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMBT2222A-HT
- SKU: MMBT2222A-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | Epitaxial |
| Kanal | NPN |
| Akım | 600 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 250 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |