TERM.BLK.5.08MM 6P 180C MALE GREEN CLOSED - 2EDGVC-5.08-06P-14-00AH
37,95₺
Vergiler Hariç: 31,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2EDGVC-5.08-06P-14-00AH
- SKU: 2EDGVC-5.08-06P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 2EDGVC |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 6 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |