FERRIT E-ROUND AL=850 UNGAPPEP COSMO - CF139EE1304
10,95₺
Vergiler Hariç: 9,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CF139EE1304
- SKU: CF139EE1304
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çekirdek Tipi | EE Cores |
| Materyal | CF139 |
| İndüktans Faktörü (AL) | 850 nH |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 12.65 mm |
| Genişlik | 3.7 mm |
| Yükseklik | 6.5 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |