WR-PHD 1.27 MM DUAL SMT PIN HEAD - 62131021021
43,50₺
Vergiler Hariç: 36,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 62131021021
- SKU: 62131021021
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-PHD |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.5 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.8 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |