VARISTOR DISC 14MM 517V 6KA 300VAC 385VDC THT - 820443011E
10,91₺
Vergiler Hariç: 9,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 820443011E
- SKU: 820443011E
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WE-VD |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 14 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 423 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 470 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 517 V |
| Anma Akımı | 6 kA |
| Enerji | 175 J |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 300 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 385 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |