TERM.BLK.5.00MM 4P 90C MALE GREEN THT R/A - 691312710004
90,59₺
Vergiler Hariç: 75,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 691312710004
- SKU: 691312710004
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-TBL Series 3127 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Tel Bağlantısı | None |
| Pin Sayısı | 4 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 4 |
| Tel Girişi | None |
| Profil Yüksekliği | 8.5 mm |
| Akım | 20 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | None |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | None |
| Gövde Materyali | UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | None |
| Pin Materyali | Tin Plated |
| Renk | Green |
| Kenar | Closed |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |