TERM.BLK.3.81MM 15P 90C MALE GREEN CLOSED - 691322310015
551,80₺
Vergiler Hariç: 459,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 691322310015
- SKU: 691322310015
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-TBL Series 3223 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Aralığı | 3.81 mm |
| Tel Bağlantısı | None |
| Pin Sayısı | 15 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 15 |
| Tel Girişi | None |
| Profil Yüksekliği | None |
| Akım | 10 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | None |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | None |
| Gövde Materyali | PA66+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | None |
| Pin Materyali | Brass |
| Renk | Green |
| Kenar | Closed |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |