POWER TRANSFORMER 3.3V 5V 1.8W
115,82₺
Vergiler Hariç: 96,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 760390013
- SKU: 760390013
Urun Detaylari
| Kategori | SMPS Trafolar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WE-PP, MID-PPTI |
| Model | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Sayısı | 6 Pins |
| Akım | 350 mA |
| Voltaj - Birincil | N/A |
| Voltaj - İkincil | N/A |
| Sarım Oranı - Birincil:İkincil | N/A |
| Voltaj - İzolasyon | 3.125 kV |
| Frekans | 10 kHz |
| İndüktans @ Frekansı | 475 uH |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.