FERRITE BEAD 1812 785R 1LN FERRITE WURTH - 742792515
25,85₺
Vergiler Hariç: 21,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 742792515
- SKU: 742792515
Ürün Detayları
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WE-CBF |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Empedans | 785 Ohms |
| Akım | 2 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 50 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 3.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.