DIODE TVS 5A 5V SOT23-6L - 824001
19,54₺
Vergiler Hariç: 16,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 824001
- SKU: 824001
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Quad |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5 V |
| Ters Akım | 2 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 5 A |
| Güç (Tepe Darbe) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.