CABLE FFC FOLDING 10PIN 1.00mm LENGHT:500mm - 686710225001
320,67₺
Vergiler Hariç: 267,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 686710225001
- SKU: 686710225001
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Kablolar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-FFC |
| Kablo Serisi | UL20706 |
| Kablo Tipi | FFC, FPC, PRE-Folded |
| Pin Sayısı | 10 Pins |
| Pin Aralığı | 1 mm |
| İletken boyutu | N/A |
| Toplam Uzunluk | 500 mm |
| Bağlantı Stili | Top On One Side, Bottom On Other |
| Destekçiler | Backers On Both Side |
| Voltaj Değeri | 60 V |
Etiketler:
CABLE FFC FOLDING 10PIN 1.00mm LENGHT:500mm - 686710225001
, 686710225001
, Flat Flexible Kablolar ve Jumperlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.