ADDRESS LED WITH INTERGRATED CON - 1315050930002
28,64₺
Vergiler Hariç: 23,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1315050930002
- SKU: 1315050930002
Ürün Detayları
| Kategori | Adreslenebilir LEDler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Konfigürasyon | Discrete |
| LED Sayısı | 1 |
| Renk | Red, Green, Blue |
| Sürücü Entegresi | N/A |
| Kullanılan LED Sayısı | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 1.58 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.