LCD COG 20X2 FSTN POSITIVE 3.3V
372,27₺
Vergiler Hariç: 310,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WO2002A-TFH-AT#
- SKU: WO2002A-TFH-AT#
Urun Detaylari
| Kategori | COG LCDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| COG Tipi | Character Type |
| Ekran Formatı x Karakter Satır | 20x2 |
| Dot Ölçüsü | 0.45x0.54 mm |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3.3 V |
| Arayüz | I2C |
| Arka Işık / Renk | LED, White |
| Sürücü Entegresi | ST7036i |
| LCD Modu | FSTN Positive |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Görüntüleme Alanı | 61x15.1 mm |
| Dış Uzunluk | 74.2 mm |
| Dış Genişlik | 25.2 mm |
| Dış Yükseklik | 6.3 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.