MLCC (0603) 0201 2.2uF 6.3VDC ±20% X5R - 0201X225M6R3CT
3,65₺
Vergiler Hariç: 3,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 0201X225M6R3CT
- SKU: 0201X225M6R3CT
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | WALSIN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Kapasitans | 2.2 uF |
| Voltaj Değeri | 6.3 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.4 mm |
| Dielektrik Malzeme | X5R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Montaj Tipi | SMT |