MLCC (0603) 0201 10pF 25VDC ±5% C0G (NP0) - 0201N100J250CT
0,10₺
Vergiler Hariç: 0,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 0201N100J250CT
- SKU: 0201N100J250CT
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | WALSIN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Kapasitans | 10 pF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±5 % |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.4 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |