ANTENNA CHIP 2.4GHZ CERAMIC - RFANT3216120A5T
7,41₺
Vergiler Hariç: 6,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFANT3216120A5T
- SKU: RFANT3216120A5T
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | WALSIN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | None |
| Anten Tipi | Chip |
| Empedans | N/A |
| Frekans Aralığı | 2.4 to 2.5 GHz |
| Kazanç | 2 dBi |
| VSWR | 2.0 |
| Uygulamalar | Bluetooth, WLAN |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |