RES.(3216) 1206 20K Ohms 1% 1/4W 100PPM - CRCW120620K0FKEA
1,96₺
Vergiler Hariç: 1,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CRCW120620K0FKEA
- SKU: CRCW120620K0FKEA
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VISHAY DALE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 20 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/4 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |