RES.(2012) 0805 1.58K Ohms 0.1% 1/8W 25PPM AEC-Q20 - TNPW08051K58BEEN
25,22₺
Vergiler Hariç: 21,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TNPW08051K58BEEN
- SKU: TNPW08051K58BEEN
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VISHAY DALE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Direnç Değeri | 1.58 k Ohms |
| Tolerans | ±0.1 % |
| Güç | 1/8 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thin Film |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±25 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |