INDUCTOR FIXED 0705 330uH SMD - PCD0705MT331
9,66₺
Vergiler Hariç: 8,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PCD0705MT331
- SKU: PCD0705MT331
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PCD |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 330 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 400 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 1.26 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.8 mm |
| Genişlik | 7 mm |
| Yükseklik | 5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.