ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 28V 1.78A - V24C28T50BL
29.949,60₺
Vergiler Hariç: 24.958,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: V24C28T50BL
- SKU: V24C28T50BL
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | VICOR |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Quarter Brick |
| Giriş Voltajı | 18-36 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 28 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 1.78 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 50 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 89 % |
| Uzunluk | 57.9 mm |
| Genişlik | 36.8 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 28V 1.78A - V24C28T50BL
, V24C28T50BL
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.