ALKALİN PİL LONGLIFE MAX POWER 4xAA BLISTER 4LÜ - LONGLIFE M.POWER AA B4
145,86₺
Vergiler Hariç: 121,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LONGLIFE M.POWER AA B4
- SKU: LONGLIFE M.POWER AA B4
Ürün Detayları
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |