OUTDOOR BOX 350x250x150mm - LORA OUTDOOR BOX
3.871,85₺
Vergiler Hariç: 3.226,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LORA OUTDOOR BOX
- SKU: LORA OUTDOOR BOX
Ürün Detayları
| Kategori | Bağlantı Kutuları |
| Üretici Firma | SATELCOM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| IP Koruma Sınıfı | N/A |
| Materyal | ABS |
| Uzunluk | 359 mm |
| Genişlik | 250 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Renk | Gray |