OUTDOOR BOX 250x350x127mm - ENC-2535-1
4.597,65₺
Vergiler Hariç: 3.831,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ENC-2535-1
- SKU: ENC-2535-1
Ürün Detayları
| Kategori | Bağlantı Kutuları |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| IP Koruma Sınıfı | N/A |
| Materyal | N/A |
| Uzunluk | 250 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Yükseklik | 127 mm |
| Renk | Gray |