BAKON BK880 INTEL SICAK HAVA HAVYA İSTASYONU
6.633,59₺
Vergiler Hariç: 5.528,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK880 HAVYA İSTASYONU
- SKU: BK880 HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BK880 |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 550 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 500 °C |
| Ağırlık | 1.8 Kg |