BAKON BK300S 32BİT ARM4 MİKRO İŞLEMCİLİ ROBOT
30.119,48₺
Vergiler Hariç: 25.099,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK300S 32BIT ARM4 ROBOT
- SKU: BK300S 32BIT ARM4 ROBOT
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BK300S |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 300 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 480 °C |
| Ağırlık | 3.15 Kg |