UPX 853D 3IN1 DİYAFRAM VAKUM HAVYA ISTASYONU
42.111,05₺
Vergiler Hariç: 35.092,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 853D UPX 3IN1
- SKU: 853D UPX 3IN1
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | UPX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 853D |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 90 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 500 °C |
| Ağırlık | 11 Kg |