NEOLINE 1000RT 1KVA (2X12V 9AH) 1F/1F RACK TYPE - NEOLINE 1RT (900040130)
10.674,27₺
Vergiler Hariç: 8.895,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NEOLINE 1RT (900040130)
- SKU: NEOLINE 1RT (900040130)
Ürün Detayları
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Çıkış Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Giriş Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Uzunluk | 440 mm |
| Genişlik | 325 mm |
| Yükseklik | 86.5 mm |
Etiketler:
NEOLINE 1000RT 1KVA (2X12V 9AH) 1F/1F RACK TYPE - NEOLINE 1RT (900040130)
, NEOLINE 1RT (900040130)
, UPS - Kesintisiz Güç Kaynakları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.