LEO1500AP 1500VA LINE INTERACTIVE UPS - LEO1500AP (900020314)
5.693,42₺
Vergiler Hariç: 4.744,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LEO1500AP (900020314)
- SKU: LEO1500AP (900020314)
Urun Detaylari
| Kategori | Line Interactive UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Kapasite | 1500 VA |
| Çıkış Dalga Şekli | Simulated Sine Wave |
| Çıkış Voltajı | 220 VAC |
| Çıkış Voltaj Aralığı | ± 10 |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50/60 Hz ± 1 Hz |
| Çıkış Transfer Süresi | 2-6 ms |
| Giriş Voltajı | 100/110/120 or 220/230/240 VAC |
| Giriş Voltaj Aralığı | 81-145VAC/162-290 VAC |
| Giriş Frekansı | 50-60 Hz |
| Gösterge | LCD, LED |
| Alarm | Sounding |
| Gürültü Seviyesi | <55 dBA |
| Haberleşme Tipi | RS232, USB |
| Nominal Yedekleme Süresi | N/A |
| Şarj Süresi | 6-8 Hours @ %90 Capacity |
| Pil Tipi | VRLA Battery |
| Dahili Batarya Konfigürasyonu | 2x24V @ 9Ah |
| Uzunluk | 380 mm |
| Genişlik | 158 mm |
| Yükseklik | 198 mm |
Etiketler:
LEO1500AP 1500VA LINE INTERACTIVE UPS - LEO1500AP (900020314)
, LEO1500AP (900020314)
, UPS - Kesintisiz Güç Kaynakları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.