TRIAC DIS.4A 800V 4Q TO252 (DPAK) SMT
19,97₺
Vergiler Hariç: 16,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BT136S-800DJ
- SKU: BT136S-800DJ
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Özellikler | 4Q Triac |
| İletim Akımı (ITrms) | 4 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 107 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 1.2 mA |
| Kesim Voltajı | 800 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 700 mV |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |