TRIAC DIS.1A 600V NON ISOLATED SOT223 SMT - Z0107MN 5AA4
6,57₺
Vergiler Hariç: 5,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: Z0107MN 5AA4
- SKU: Z0107MN 5AA4
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Özellikler | Sensitivity |
| İletim Akımı (ITrms) | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 5 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.