Yeni
TRIAC DIS.12A 600V STANDARD TO220AB THT
14,86₺
Vergiler Hariç: 12,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BTA12-600CW-STT
- SKU: BTA12-600CW-STT
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Özellikler | Snubberless |
| İletim Akımı (ITrms) | 12 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | N/A |
| Tutma Akımı (IH) | 40 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.5 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |