TRIAC DIS.12A 600V ISOLATED TO263 (D2PAK) SMT - T1235-600G-TR
30,00₺
Vergiler Hariç: 25,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: T1235-600G-TR
- SKU: T1235-600G-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Özellikler | Snubberless |
| İletim Akımı (ITrms) | 12 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 105 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 35 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |