TRIAC DIS.12A 600V ISOLATED TO220AB THT - T1235Y-600CQ
14,73₺
Vergiler Hariç: 12,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: T1235Y-600CQ
- SKU: T1235Y-600CQ
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | IITO220 (SOT78D) |
| Özellikler | 3Q Hi-Com Triac |
| İletim Akımı (ITrms) | 12 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 84 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 35 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 800 mV |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |