TRIAC DIS.12A 600V ISOLATED TO220AB THT - BTA12-600BWRG
23,41₺
Vergiler Hariç: 19,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BTA12-600BWRG
- SKU: BTA12-600BWRG
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Özellikler | Snubberless |
| İletim Akımı (ITrms) | 12 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 90 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 50 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |