TRANSISTOR MOD.200A 1000V NPN DARL. CHASSIS - SK200DA-100D
18.950,37₺
Vergiler Hariç: 15.791,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SK200DA-100D
- SKU: SK200DA-100D
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Transistörler |
| Üretici Firma | SEMIKRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x108Case |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | NPN |
| Akım | 200 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 1000 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR MOD.200A 1000V NPN DARL. CHASSIS - SK200DA-100D
, SK200DA-100D
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.