TRANSISTOR MOD.100A 300V NPN ISOTOP DARL. CHASSIS - ESM3030DV
6.669,84₺
Vergiler Hariç: 5.558,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ESM3030DV
- SKU: ESM3030DV
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Transistörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | SOT227 (Minibloc) |
| Transistör Tipi | Darlington |
| Kanal | NPN |
| Akım | 100 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 300 V |
| Güç Tüketimi | 225 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR MOD.100A 300V NPN ISOTOP DARL. CHASSIS - ESM3030DV
, ESM3030DV
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.