TRANSISTOR DIS.25A 100V PNP TO247 - TIP36C
58,59₺
Vergiler Hariç: 48,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TIP36C
- SKU: TIP36C
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Transistör Tipi | Power |
| Kanal | PNP |
| Akım | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 100 V |
| Güç Tüketimi | 125 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.