TRANSISTOR DIS.200mA 40V PNP SOT323 GEN. SMT - MMBT4403W_R1_10001
1,71₺
Vergiler Hariç: 1,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMBT4403W_R1_10001
- SKU: MMBT4403W_R1_10001
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT323 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | PNP |
| Akım | 200 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 225 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.200mA 40V PNP SOT323 GEN. SMT - MMBT4403W_R1_10001
, MMBT4403W_R1_10001
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.