TRANSISTOR DIS.200mA 40V NPN SOT23 GEN.SMT - MMBT3904-AU_R1_000A1
1,08₺
Vergiler Hariç: 0,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMBT3904-AU_R1_000A1
- SKU: MMBT3904-AU_R1_000A1
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | NPN |
| Akım | 200 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 225 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.200mA 40V NPN SOT23 GEN.SMT - MMBT3904-AU_R1_000A1
, MMBT3904-AU_R1_000A1
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.