TRANSISTOR DIS.1A 50V NPN TO92 POWER THT - 2SC1384L-R-T9N-K
6,99₺
Vergiler Hariç: 5,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2SC1384L-R-T9N-K
- SKU: 2SC1384L-R-T9N-K
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 50 V |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 125 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.1A 50V NPN TO92 POWER THT - 2SC1384L-R-T9N-K
, 2SC1384L-R-T9N-K
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.