TRANSISTOR DIS.15A 60V NPN TO-3 POWER THT - 2N3055G
248,50₺
Vergiler Hariç: 207,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2N3055G
- SKU: 2N3055G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO-3 (TO204AE) |
| Transistör Tipi | Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 15 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 60 V |
| Güç Tüketimi | 115 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 200 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.